Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Union Sistem:i vs Kometero

Corn PRO 9. March 2019. - 20:15
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Union Sistem:i2313121260Pobeda
Kometero1113081446Poraz

Union Sistem:i

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
10Miloš Babić-1425.03475.01250.052321316107
45Filip ČernjakSF1250.04580.01333.331020110123
77Željko AksentijevićPG1333.322100.0000240203752
11Aleksandar TišmaC000000000200000303
15Petar JeremićC0002366.72450.050010311105
9Dušan JeremićC22100.0020.0020.0110103-121
24Marko RadulovićSG00000051145.524000015152
 Ukupno 51145.5111668.892240.92012381130540

Kometero

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
5Čedomir MacuraC0006785.700040220416125
7Nikola ŠukaloSF00051050.0040.03232139104
8Dejan MrđanovPF000000030.0100000-201
12Jovan RadojčićSF0000001250.0121203431
13Srđan BrekaC2450.0020.0000200010324
14Adem TokovićPF0001333.31250.0410101654
17Nikola ĆeranićSG0004757.1040.0451402986
51Danilo VidakovićC2450.02540.0000000201-160
 Ukupno 4850.0183452.921513.319107132140460

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
9. March 2019. 20:15 Corn PRO 2018/2019 21

Video

Venue

CORN Product balon
Грчића Миленка 74, Београд, Србија