Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Union Sistem:i vs Kometero

Corn PRO 9. March 2019. - 20:15
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Union Sistem:i2313121260Pobeda
Kometero1113081446Poraz

Union Sistem:i

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
10Miloš Babić-1425.03475.01250.0252321316107
45Filip ČernjakSF1250.04580.01333.3031020110123
77Željko AksentijevićPG1333.322100.00000240203752
11Aleksandar TišmaC0000000001200000303
15Petar JeremićC0002366.72450.0050010311105
9Dušan JeremićC22100.0020.0020.00110103-121
24Marko RadulovićSG00000051145.5024000015152
 Ukupno 51145.5111668.892240.93201238113615423

Kometero

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
5Čedomir MacuraC0006785.7000140220416125
7Nikola ŠukaloSF00051050.0040.013232139104
8Dejan MrđanovPF000000030.00100000-201
12Jovan RadojčićSF0000001250.00121203431
13Srđan BrekaC2450.0020.00002200010324
14Adem TokovićPF0001333.31250.00410101654
17Nikola ĆeranićSG0004757.1040.02451402986
51Danilo VidakovićC2450.02540.00000000201-160
 Ukupno 4850.0183452.921513.361910713214444625

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
9. March 2019. 20:15 Corn PRO 2018/2019 21

Video