Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

TAŠ Beograd vs Sinovi

Corn PRO 8. November 2020. - 22:00
Sportska Hala Radivoj Korać

Rezultati

Team1234TIshod meča
TAŠ Beograd516200647Poraz
Sinovi1217151054Pobeda

TAŠ Beograd

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
0Patrik RajanPG2450.033100.03933.3120320313173
1Jovan ZečevićC1425.0000010.00110104-211
3Dimitrije StajićPG4580.04580.0020.0230111414125
4Ognjen MiculovićSG1250.02540.0060.02733104959
5Danilo DendaC0001333.32540.01400002885
6Antonije BasaraPF2366.71425.0050.02702014749
 Ukupno 101855.6112055.052817.9824495221494732

Sinovi

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
1Duško Kovačević-81266.73560.0000151100316146
10Radoš Raičević-0002728.61812.51820404279
13Milan Popović-1250.01333.31333.33112004864
14Nikola Slepčević-000000010.00500201205
Aleksandar Kelović-1250.06785.7010.0311310317134
Željko Virijević-0002450.0030.00400205144
Nenad Kaljević-33100.02633.31520.025102038107
 Ukupno 131968.4163250.032114.310296611023545439

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
8. November 2020. 22:00 Corn PRO 2020/2021 4. Kolo Aleksandar Kelović