Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Spartans vs Run n Gun

Corn PRO 9. November 2019. - 21:15
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Spartans2214140858Pobeda
Run n Gun1216101957Poraz

Spartans

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
0Grubišić-1333.351338.52728.634101049177
3Stefan Surla-5862.522100.000036021011699
9Danilo PrišunjakC22100.02450.01333.3470000516911
13Petar PopovićSG3475.02450.02366.7221010313134
21Radivoje Nešovanović-0000000000010003100
22Ognjen Stojanović-1425.01520.01911.10412602-864
11Milorad Petković-2450.01520.0010.066104026412
33Marko KojićPF000020.0010.02110203-103
 Ukupno 142556.0133537.162425.020306415023525850

Run n Gun

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
3Luka ĆatićC00041136.4030.038103158811
5Nikola BejatovićPF2633.34757.1010.024135027106
9Filip ŽivkovićSF3560.03837.52728.6210500311153
14Filip ObradovićSG3475.01520.02633.302032035112
23Vojin TodorovićPF1250.01333.30000210214232
24Aleksandar TomovićSG1714.33650.0010.02220003374
34Veljko JovanovićSF00000011100.00111011731
 Ukupno 102441.7164040.051926.392061212321435729

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
9. November 2019. 21:15 Corn PRO 2019/2020 5

Video

Venue

CORN Product balon
Грчића Миленка 74, Београд, Србија