Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Spartans vs Run n Gun

Corn PRO 9. November 2019. - 21:15
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Spartans2214140858Pobeda
Run n Gun1216101957Poraz

Spartans

# Igrač Pozicija PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
0Grubišić-1751338.52728.61333.3347101409
3Stefan Surla-922100.00005862.53690211016
9Danilo PrišunjakC92450.01333.322100.047110005016
13Petar PopovićSG132450.02366.73475.02241013013
21Radivoje Nešovanović-0000000000000100301
22Ognjen Stojanović-61520.01911.11425.004412620-8
11Milorad Petković-41520.0010.02450.06612104206
33Marko KojićPF0020.0010.000021310230-1
 Ukupno 58133537.162425.0142556.0203050641523052

Run n Gun

# Igrač Pozicija PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
3Luka ĆatićC841136.4030.00003811103518
5Nikola BejatovićPF104757.1010.02633.3246135207
9Filip ŽivkovićSF153837.52728.63560.02130503011
14Filip ObradovićSG111520.02633.33475.0022032305
23Vojin TodorovićPF31333.30001250.0022102412
24Aleksandar TomovićSG73650.0010.01714.3224200303
34Veljko JovanovićSF300011100.0000011110117
 Ukupno 57164040.051926.3102441.7920296121221343

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
9. November 2019. 21:15 Corn PRO 2019/2020 5

Video