Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Space Jam vs Old School

Corn PRO 7. November 2020. - 16:15
CORN Product balon

Rezultati

Team1234OTTIshod meča
Space Jam121412090148Poraz
Old School111707120350Pobeda

Space Jam

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
9Igor Enis-0000001250.00100102231
25Dejan Bulaja-1250.02633.30002300202355
13Luka Zdravković-00022100.0010.00311200643
23Stefan Čolović-1425.05862.51425.0071010412147
5Stefan Radić-4944.451050.0030.001040300121410
7Jovan Prvulov-010.0010.0030.00222002102
11Nikola Koprivica-000000010.00200001102
Lazar Šarković-1425.02366.71333.32300202585
 Ukupno 72035.0163053.331717.64318311013424835

Old School

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
3Жељко АксентијевићPG33100.02540.0040.00331203573
7Сава МатковићSG22100.011100.01714.30100100171
8Marko StojanovićSG0000000000100000101
12Luka KapičićPF000020.051145.5132110213154
14Marko RakićPF0001333.31250.016010021057
22Nenad BucaloSG000010.0020.01110001002
23Damir DžaferiC11100.0000020.00500002415
37Dušan OžegovićPG0001250.01250.00110005551
Veljko PavićevićC2450.041136.4020.036101018109
 Ukupno 81080.092536.083225.0627835016475033

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
7. November 2020. 16:15 Corn PRO 2020/2021 4. Kolo Luka Kapičić