Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Sizzling Hot vs Run n Gun

Corn PLUS 24. October 2020. - 19:00
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Sizzling Hot1614061854Pobeda
Run n Gun1812081351Poraz

Sizzling Hot

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
4Đorđe Mutavdžić-000010.01333.30000303-330
7Milan Erić-0003475.0010.00101001661
8Milan Popović-22100.03475.000005420031885
11Ivan VajovićSF2366.73560.0050.018414021089
17Janjić Relja-0003560.0020.00410202564
13Nikola NikolovskiC010.071070.0010.0161120216147
44Ilić Miloš-000010.01520.01510602-136
12Aleksa Jovanović-0001250.00001111100422
5Dusan Simic-0002366.70001520200946
 Ukupno 4666.7223562.921711.853514620015645440

Run n Gun

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
5Nikola BejatovićPF010.03933.300016353011167
6Nikola VujovićPG000010.0010.01101114102
11Relja RaičevićSG5862.51250.0010.00213201672
13Aleksa BojičićPG0002366.741723.501223337161
14Filip ObradovićSG0002540.02922.213132026104
34Veljko JovanovićSF00011100.01425.00210210452
Necin Ivan-00011100.01250.00212101852
Stefan Jelić-00011100.00001010200221
 Ukupno 5955.6112347.883423.5417101616512455121

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
24. October 2020. 19:00 Corn PLUS 2020/2021 2. Kolo Milan Popovic

Video