Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Sinovi vs Karaburma

Corn PRO 30. November 2019. - 19:05
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Sinovi1710111756Poraz
Karaburma2018082065Pobeda

Sinovi

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
1Duško Kovačević-030.04850.0010.03301004786
2Nikola Milićević-0002366.7010.02200003644
8Milunović-0003742.9010.02102003663
10Radoš Raičević-22100.02633.32825.012304024123
11Jagoš MarkovićPG000010.0010.01210303-103
12Nikola Minić-1333.34757.14666.75720102272112
13Milan Popović-010.011100.01333.30500000755
14Nikola Slepčević-000040.0010.02211200-104
 Ukupno 3933.3163743.272231.816247410017555640

Karaburma

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
1Bojan SimšićSF0000004666.7031000114123
Dušan DimitrijevićPF000000030.00031002100
4Uroš GajićSG11100.02540.0030.00511000655
10Nikola MandićSF1333.35862.5020.0141100511115
Darko DamnjanovićC22100.044100.02633.3161310022167
12Nenad KolarevićC5683.3030.03650.0430030311147
35Željko KijanovićPG1250.03650.0010.01042312771
 Ukupno 101471.4142653.892733.37211187113726528

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
30. November 2019. 19:05 Corn PRO 2019/2020 8

Video

Venue

CORN Product balon
Грчића Миленка 74, Београд, Србија