Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Shuffle vs DOK

Corn PRO 29. December 2019. - 21:00
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Shuffle1713111354Poraz
DOK1913141965Pobeda

Shuffle

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
00Marko VuletićSF0004850.01333.3174220017118
1Filip BlagojevićSF0002366.731225.003005001133
10Đorđe ĆopovićC00011100.0010.007011221027
69Marko Svitlica-000050.0010.01320201-204
91Stevan ĐokićC22100.02540.000006300031266
12Владимир Рончевић-88100.03650.02633.3301010116203
16Radomir Stojanović RašaC010.01333.3020.02000102-222
 Ukupno 101190.9133141.962524.07261031229525433

DOK

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
9Milan IvićC33100.05862.51425.0143102221165
11Ivan VajovićSF030.044100.01250.0154400421116
7Nikola JeremićPF0003560.01250.003401021293
10Nemanja NestorovićPG0001333.3030.00320100123
Rastko AnđelićPF00033100.0010.014202001065
8Stefan StojadinovićSG0003475.02540.0112210113122
5Igor StevanovićSG1250.0010.0010.00121102111
13Nikola NikolovskiC0001520.0010.01302112324
9Veljko Gašić-0003837.5010.00100000161
 Ukupno 4850.0234156.152025.052519107313836530

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
29. December 2019. 21:00 Corn PRO 2019/2020 12

Venue

CORN Product balon
Грчића Миленка 74, Београд, Србија