Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Shuffle Vizura vs BC Flaming Lions

Corn PRO 19. January 2019. - 21:15
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Shuffle1912171765Poraz
BC Flaming Lions1920271884Pobeda

Shuffle

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
Momčilo MarčetaSG22100.05955.63837.525510324213
Stevan ĐokićC5862.53475.000021110511113
Antonio KostićSG2450.031323.1050.0320103189
Marko BahtićSG3475.02450.01333.31313039103
Andreja KrstićSF0002540.01250.0501303978
Danilo PrišunjakC22100.01250.0010.0300102544
Dejan Krivokuća-000000050.0110103-302
Kaj David MelankSG1425.0010.01333.3300203-143
 Ukupno 152462.5163842.162722.220128130250650

BC Flaming Lions

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
13Vukašin BoškovićSG44100.033100.02825.010220211161
9Vasilije BoškovićSG22100.01250.02450.032310314103
12Nikola KovačevićSF0003560.0020.0321401766
9Filip BlagojevićSF6875.04666.7030.033330316146
10Slobodan BajićPF00000011100.0100305131
6Luka StefanovićPF0001425.0000400000627
5Bojan MihajlicaPF010.02366.72633.350010210107
8Luka Stankovski-2366.741040.01333.361120413139
4Dušan DotlićC4666.73560.0000700122171010
 Ukupno 182475.0213855.382729.633810172220840

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
19. January 2019. 21:15 Corn PRO 2018/2019 14

Video

Venue

CORN Product balon
Грчића Миленка 74, Београд, Србија