Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Shuffle Vizura vs BC Flaming Lions

Corn PRO 19. January 2019. - 21:15
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Shuffle1912171765Poraz
BC Flaming Lions1920271884Pobeda

Shuffle

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
Momčilo MarčetaSG22100.05955.63837.5125510324213
Stevan ĐokićC5862.53475.0000121110511113
Antonio KostićSG2450.031323.1050.06320103189
Marko BahtićSG3475.02450.01333.321313039103
Andreja KrstićSF0002540.01250.03501303978
Danilo PrišunjakC22100.01250.0010.01300102544
Dejan Krivokuća-000000050.01110103-302
Kaj David MelankSG1425.0010.01333.30300203-143
 Ukupno 152462.5163842.162722.2152012813025556535

BC Flaming Lions

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
13Vukašin BoškovićSG44100.033100.02825.0010220211161
9Vasilije BoškovićSG22100.01250.02450.0032310314103
12Nikola KovačevićSF0003560.0020.03321401766
9Filip BlagojevićSF6875.04666.7030.0333330316146
10Slobodan BajićPF00000011100.00100305131
6Luka StefanovićPF0001425.00003400000627
5Bojan MihajlicaPF010.02366.72633.3250010210107
8Luka StankovskiPF2366.741040.01333.3361120413139
4Dušan DotlićC4666.73560.00003700122171010
 Ukupno 182475.0213855.382729.6173381017222958450

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
19. January 2019. 21:15 Corn PRO 2018/2019 14

Video