Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Run n Gun vs Shuffle

Corn PRO 19. October 2019. - 17:10
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Run n Gun2421052171Pobeda
Shuffle2414161165Poraz

Run n Gun

# Igrač Pozicija PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
3Luka ĆatićC0000000000000000000
5Nikola BejatovićPF94580.00001333.33472033012
6Nikola VujovićPG000000000001100210-1
9Filip ŽivkovićSF10050.03742.91250.0167010108
10Petar DimitrijevićSG0000000000000000000
11Relja RaičevićSG0000000000000000200
12Dušan KojićPF155955.61250.022100.01562313020
13Aleksa BojičićPG245955.63650.055100.00440122020
14Filip ObradovićSG42366.7010.0000022011204
23Vojin TodorovićPF21250.0000000011000202
24Aleksandar TomovićSG711100.01333.32450.0011512308
34Veljko JovanovićSF0000000000000000000
 Ukupno 71183452.981942.1111668.852429971119073

Shuffle

# Igrač Pozicija PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
00Filip Dragićević-123650.0010.066100.02461164111
0Filip AcevSF722100.01333.3010.0112201407
91Stevan ĐokićC1020.00001250.0112010301
10Đorđe ĆopovićC811100.01333.33475.02680014113
12Marko VuletićSF21250.0010.0000224100305
6Marko BahtićSG933100.01616.7000000331009
7Momčilo MarčetaSG132450.03933.30002462300117
1Filip BlagojevićSF133650.011010.04757.1224023101
 Ukupno 65152657.773321.2142070.01220329101219364

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
19. October 2019. 17:10 Corn PRO 2019/2020 2 Dušan Kojić

Video