Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Run n Gun vs Shuffle

Corn PRO 19. October 2019. - 17:10
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Run n Gun2421052171Pobeda
Shuffle2414161165Poraz

Run n Gun

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
3Luka ĆatićC0000000000000000000
5Nikola BejatovićPF1333.34580.000034203031297
6Nikola VujovićPG0000000000100201-101
9Filip ŽivkovićSF1250.0050.03742.916010018107
10Petar DimitrijevićSG0000000000000000000
11Relja RaičevićSG0000000000000002000
12Dušan KojićPF22100.05955.61250.0152310320156
13Aleksa BojičićPG55100.05955.63650.0040120220244
14Filip ObradovićSG0002366.7010.00201102442
23Vojin TodorovićPF0001250.00000100002221
24Aleksandar TomovićSG2450.011100.01333.30151203871
34Veljko JovanovićSF0000000000000000000
 Ukupno 111668.8183452.981942.15249711019737129

Shuffle

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
00Filip Dragićević-66100.03650.0010.0241161411126
0Filip AcevSF010.022100.01333.31120104772
91Stevan ĐokićC1250.0020.00001101003112
10Đorđe ĆopovićC3475.011100.01333.326001141388
12Marko VuletićSF0001250.0010.02210003524
6Marko BahtićSG00033100.01616.70033100990
7Momčilo MarčetaSG0002450.03933.3242301017136
1Filip BlagojevićSF4757.13650.011010.022023011134
 Ukupno 142070.0152657.773321.2122091012319646532

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
19. October 2019. 17:10 Corn PRO 2019/2020 2 Dušan Kojić

Video