Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Run n Gun vs NIS

Corn PRO 2. November 2019. - 16:55
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Run n Gun1521062264Poraz
NIS1918182075Pobeda

Run n Gun

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
3Luka ĆatićC22100.02633.311100.02100000893
5Nikola BejatovićPF3475.03650.000022311051294
6Nikola VujovićPG00011100.00000321201623
9Filip ŽivkovićSF7977.84580.01616.7221120214184
11Relja RaičevićSG000010.0010.01301002304
12Dušan KojićPF31300.02366.71250.0133110117104
13Aleksa BojičićPG21200.0030.033100.0002010310110
14Filip ObradovićSG000010.01425.01231202433
34Veljko JovanovićSF00011100.0010.00010000220
 Ukupno 1717100.0132748.171838.99161569016766425

NIS

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
3Saša TonkovićSF00022100.04850.0120110315163
7Marko SimićSF0002366.7020.03300003746
8Vladica ŽivanovićSF00000011100.00000001330
9Igor PopovićC0004850.00000210001782
11Uroš MilanovićPG0002540.0030.05422203949
13Nikola BogićevicPG00011100.01250.00001200350
14Nemanja PopovićC0000000000110002201
15Vladimir DenkovskiSF0000000000000000000
16Petar IvanićSF020.011100.051050.0124010116173
17Predrag ZdravkovićSF0000002366.70100104561
23Stefan MarkovićPG00022100.00001010101541
BBMarko AndrejevićPG4666.72728.6020.012731021183
 Ukupno 4850.0162955.2133141.912171679021837529

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
2. November 2019. 16:55 Corn PRO 2019/2020 4

Video