Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Old School vs Savski Venac

Corn PLUS 8. December 2019. - 21:50
CORN Product balon

Rezultati

TeamTIshod meča
Old School73Pobeda
Hoop Talents Academy45Poraz

Old School

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
9Milan LažetićC010.03742.90004100000665
David StojmanovskiSF0004666.7020.023220021385
13Andrija SudarskiC2366.761060.0000230110314145
14Marko RakićPF0004580.0000561010218811
17Nikola KrstićSF000020.01333.30202201132
21Filip BabićPG1250.04850.01250.0231230211125
22Nenad BucaloSG0004580.02633.3020100012142
33Vladimir StojanovićPF00022100.0010.00501001945
37Dušan OžegovićPG2366.71425.0020.00311000343
 Ukupno 5955.6284957.141625.015285107011877343

Hoop Talents Academy

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
Lazar Drezgić-000030.03837.51201202393
Filip Nedeljković-000010.0030.00220400-402
Filip Nikolic-0002633.31425.02420002876
25Ilija Ljubičić-5683.35862.5010.0060130014156
Milan Petrović-1250.011100.02825.00100200191
Matija Lazić-0001250.01250.00000000350
Predrag Radojević-000010.00000110000101
 Ukupno 6875.092240.972626.9316521104264519

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
8. December 2019. 21:50 Corn PLUS 2019/2020 9

Video

Venue

CORN Product balon
Грчића Миленка 74, Београд, Србија