Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Old School vs Kaktusi Vračar

Corn PRO 17. October 2020. - 19:43
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Old School1714151460Pobeda
Kaktusi Vračar41Poraz

Old School

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
9Milan LažetićC0002540.0010.02310103545
12Luka KapičićSF11100.03475.00100.01521102476
21Filip BabićPG81172.73742.9030.0172141012148
22Nenad BucaloSG0003650.0010.01220000763
23Sava KrstovićSG22100.0030.011100.02000002452
37Dušan OžegovićPG000020.00001301100204
Veljko PavićevićC3475.091275.01520.071031003372417
 Ukupno 141877.8203951.32219.515301047110716045

Kaktusi Vračar

Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
 0000000000000000000

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
17. October 2020. 19:43 Corn PRO 2020/2021 1. Kolo Veljko Pavićević

Video

Venue

CORN Product balon
Грчића Миленка 74, Београд, Србија