Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Old School vs BC Flaming Lions

Corn PRO 26. December 2020. - 16:55
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Old School1714191161Poraz
BC Flaming Lions2319231782Pobeda

Old School

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
3Жељко АксентијевићPG1250.02633.3020.01253000953
12Luka KapičićSF0001333.32922.20131402081
14Marko RakićPF000020.011100.01200002433
21Filip BabićSG0003742.91520.01211204493
37Dušan OžegovićPG000010.0010.01411103405
Petar Stevanović-000010.01714.30110001-231
Veljko PavićevićC2366.7111764.73650.05611102353311
 Ukupno 3560.0173745.983125.89181278014546127

BC Flaming Lions

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
4Dušan DotlićC33100.01250.00000210302452
5Bojan MihajlicaPF00022100.04757.1020100216162
7Filip GujaničićPF0001425.00000210013322
8Aleksandar TornjanskiPG22100.06785.72450.0122000222203
9Luka VasićSG0002540.01616.71330003674
10Mitar StojanovićPF00033100.01250.027100031899
12Nikola KovačevićSF3475.08988.9000144120125195
13Vukašin BoškovićSG0002366.7080.00342301143
 Ukupno 8988.9253571.482729.65251648117958230

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
26. December 2020. 16:55 Corn PRO 2020/2021 11. Kolo Nikola Kovačević

Venue

CORN Product balon
Грчића Миленка 74, Београд, Србија