Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Man Intimo vs Beogradski Market

Corn PRO 26. January 2019. - 17:00
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Man Intimo0306070824Poraz
Beogradski Market1114132058Pobeda

Man Intimo

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
00Igor KakučaC020.0050.0010.01410111-205
1Kosta KostićPF00011100.0020.01213310523
3Nemanja ŠevkovićSG000050.0060.01010203-1101
6Pavle Radivojević-020.0020.0030.00200201-702
7Marko PerovićPF1250.03933.3020.03500302378
8Danilo PerovićPF1250.01333.3050.00100102-531
11Boris VlačićC22100.03560.0030.0380010013811
33Uglješa NovčićPG2633.31425.0010.00423400144
 Ukupno 61637.593426.50230.0926561729-32435

Beogradski Market

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
2Aleksandar MundžićSG1250.02633.3010.015611031156
3Andrija SretovićC0002633.31425.04113211120715
4Bogan LovrićSF0002366.7030.01411000745
8Miloš TošovićC00055100.0030.0252110216107
9Mihajlo StevanovićSF00071163.61616.7033230113173
10Nikola KuduzovićSG0003837.53933.3041100310154
11Željko TubićPF000050.00001301003004
 Ukupno 1250.0214447.752619.29351696113775844

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
26. January 2019. 17:00 Corn PRO 2018/2019 15