Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Kometero vs Sinovi

Corn PRO 2. June 2019. - 19:00
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Kometero2415111767Pobeda
Sinovi1115121250Poraz

Kometero

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
1Marko GavrilovićPG0002450.02540.0053120312105
5Čedomir MacuraC1250.03475.00001200103773
7Nikola ŠukaloSF0002540.01250.00132102871
12Jovan RadojčićSF00011100.01333.30210000652
13Srđan BrekaC1425.01333.3010.04300101337
17Nikola ĆeranićSG1616.75862.5050.07442103141111
51Danilo VidakovićC0006875.0000050220215125
10Ivan OrestijevićPG020.01333.3010.00211102022
14Adem TokovićPF010.04666.7020.02101001783
 Ukupno 31520.0254259.541921.114251299017726539

Sinovi

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
1Duško Kovačević-0002366.7010.01221104743
2Nikola Milićević-0000000000000002000
3Miloš Markov-0002366.70001100210442
10Radoš Raičević-7887.52366.721513.303514037173
13Milan Popović-000030.0040.00101101-601
23Simo Ilijić-020.0010.02450.02410104766
Milunović-0008988.91250.0351231026198
 Ukupno 71070.0142263.652619.27169512214455023

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
2. June 2019. 19:00 Corn PRO 2018/2019 32

Venue

CORN Product balon
Грчића Миленка 74, Београд, Србија