Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Kometero vs Sinovi

Corn PRO 2. June 2019. - 19:00
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Kometero2415111767Pobeda
Sinovi1115121250Poraz

Kometero

# Igrač Pozicija PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
1Marko GavrilovićPG102450.02540.00000553123012
5Čedomir MacuraC73475.00001250.0123001307
7Nikola ŠukaloSF72540.01250.0000011321208
12Jovan RadojčićSF511100.01333.3000022100006
13Srđan BrekaC31333.3010.01425.0437001103
17Nikola ĆeranićSG115862.5050.01616.774114213014
51Danilo VidakovićC126875.00000000550222015
10Ivan OrestijevićPG21333.3010.0020.0022111200
14Adem TokovićPF84666.7020.0010.0213010107
 Ukupno 65254259.541921.131520.0142539129917072

Sinovi

# Igrač Pozicija PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
1Duško Kovačević-42366.7010.0000123211407
2Nikola Milićević-0000000000000000200
3Miloš Markov-42366.7000000112002014
10Radoš Raičević-172366.721513.37887.5033514307
13Milan Popović-0030.0040.000001101110-6
23Simo Ilijić-6010.02450.0020.0246101407
Milunović-198988.91250.00003581230126
 Ukupno 50142263.652619.271070.071623951214245

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
2. June 2019. 19:00 Corn PRO 2018/2019 32