Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Kometero vs Man Intimo

Corn PRO 13. October 2018. - 19:15
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Kometero1012131852Pobeda
Man Intimo4106632Poraz

Kometero

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
1Marko GavrilovićPG00044100.01714.3122320211113
5Čedomir MacuraC4666.71333.300036112011169
7Nikola ŠukaloSF0003837.51425.026210011298
10Ivan OrestijevićPG1250.0070.00000111001-411
12Jovan RadojčićSF00022100.00001300000844
13Srđan BrekaC0003837.5010.01420132965
14Adem TokovićPF020.02366.7040.00444103844
17Nikola ĆeranićSG0000000000040000400
70Andrija RajčevićSF000030.01425.01300002134
 Ukupno 51050.0153839.532015.092916106312604438

Man Intimo

Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
 0000000000000000000

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
13. October 2018. 19:15 Corn PRO 2018/2019

Video