Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Kometero vs Man Intimo

Corn PRO 13. October 2018. - 19:15
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Kometero1012131852Pobeda
Man Intimo4106632Poraz

Kometero

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
1Marko GavrilovićPG00044100.01714.322320211113
5Čedomir MacuraC4666.71333.30006112011169
7Nikola ŠukaloSF0003837.51425.06210011298
10Ivan OrestijevićPG1250.0070.0000111001-411
12Jovan RadojčićSF00022100.0000300000844
13Srđan BrekaC0003837.5010.0420132965
14Adem TokovićPF020.02366.7040.0444103844
17Nikola ĆeranićSG000000000040000400
70Andrija RajčevićSF000030.01425.0300002134
 Ukupno 51050.0153839.532015.029161063120440

Man Intimo

Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
 000000000000000000

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
13. October 2018. 19:15 Corn PRO 2018/2019

Video

Venue

CORN Product balon
Грчића Миленка 74, Београд, Србија