Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Kokos Rolnice vs DOK

Corn PRO 17. November 2019. - 14:50
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Kokos Rolnice2325072883Pobeda
DOK0611141849Poraz

Kokos Rolnice

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
1Luka Pavlović-000020.00000101003001
3Petar Delić-22100.06875.01333.3245530426176
3nMilan Stanković-00033100.06875.0145030129245
4Aleksa Atlagić-71070.04666.7000022210215152
2Alen Đurđević-00011100.00001310013824
5Predrag Đukanović-000000010.01101001202
6Marko Kastratović-00033100.0010.03101130017613
9nNikola Cvetanović-0001250.01250.00100002451
11Luka Mitrović-1333.35683.311100.0031010214143
 Ukupno 101566.7233174.291656.38291510111181158337

DOK

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
2Igor StevanovićSG1250.0040.00000000200-610
5Luka PavkovićSF00000000001010025201
7Nikola JeremićPF22100.0010.0010.00000105-120
8Stefan StojadinovićSG00011100.01812.50111201-151
11Ivan VajovićPF0001250.033100.0341110318117
15Milan IvićC3560.01812.51250.02100102083
88Miloš Vraneš-000010.0060.02412102106
STLuka Stankovski-3475.081553.3020.08500001221913
bbRastko AnđelićPF000010.0010.02110101103
 Ukupno 91369.2113333.352321.71717459040364634

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
17. November 2019. 14:50 Corn PRO 2019/2020 6

Video

Venue

CORN Product balon
Грчића Миленка 74, Београд, Србија