Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

KK Thunder vs C.H.B Čubura

Corn KAMPO 26. December 2020. - 14:45
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
KK Thunder1315160650Poraz
C.H.B Čubura2011151056Pobeda

KK Thunder

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
4Luka Nikolić-44100.02450.0060.00013202280
7Dragan SamardžićC000000020.00100100-201
8Luka RadosavljevićSG020.011100.00001310401124
11Bojan BrkićPF020.01250.01333.32101201253
13Marko Obradovic-0000001520.00240200332
69Stefan ĆeranićSF11010.04666.7020.01433004795
Dušan Zmijarević-1250.02366.71425.01210100683
44Filip MuratovićSF0004580.00001001000981
33Bogdan BajčetićSF22100.01333.31425.01301014874
 Ukupno 82236.4152462.542615.471610912112365023

C.H.B Čubura

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
7Goran IvanovićPF3475.02540.0030.01501203576
15Danilo MeštrovićSG0000000000000000000
32Miloš BoltićSG22100.02366.71333.31220300893
11Uroš PavlovićSF0001425.0020.00110103-221
23Slobodan JovanovićPF3560.02450.0010.01211002773
6Nemanja GerićC2450.01425.0010.02311002545
Zoran Kačamaković-000010.00000320201203
19Stevan GrbicPG0001250.03475.002014038112
99Miloš JevtovićC0006875.0000140010114125
8Danilo CekovićSF00022100.00002300101845
Pilipović Uglješa-0000000000100000101
 Ukupno 101566.7173351.541428.68267414016565634

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
26. December 2020. 14:45 Corn KAMPO 2020/2021 11. Kolo Miloš Jevtović