Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

KK Flaming Lions vs Wu Clan

Corn PLUS 27. December 2020. - 15:55
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
KK Flaming Lions1920232283Pobeda
Wu Clan1522171064Pobeda

KK Flaming Lions

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
3Vukašin BoškovićSG1250.03650.031127.3156040112166
5Veljko PavićevićC22100.08988.9020.05510201241810
7Mitar StojanovićPF7887.561060.01250.0630110225229
11Stefan SuvajčevićSG0001250.0050.02410002326
12Novak PopovićSF0002450.0010.01000102141
10Miloš LazićSF020.01250.04666.7181030116149
21Aleksandar Cvetkovic-11100.03650.0010.00121102671
Miloš DunđerovićPF0000000000000000000
 Ukupno 111573.3243961.582828.6162611212011878342

Wu Clan

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
3Igor MladenovićPF88100.071163.61911.15736103332512
5Boško Simonović-000010.0030.00211100-102
12Stefan Đukić-000040.00001100001-202
13Miloš Markov-000010.00001000000001
18Marko Slavković-0001250.0020.00200001122
21Rajko Anđelić-00022100.01250.01100003872
24Nenad Ranđelović-2450.0040.00001000201-521
31Momčilo JankovićPF2366.771450.041330.8242250416286
 Ukupno 121580.0173943.662920.71117699013506428

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
27. December 2020. 15:55 Corn PLUS 2020/2021 11. Kolo Igor Mladenović

Venue

CORN Product balon
Грчића Миленка 74, Београд, Србија