Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

KK Flaming Lions vs Run n Gun

Corn PLUS 8. November 2020. - 19:00
Sportska Hala Radivoj Korać

Rezultati

Team1234TIshod meča
KK Flaming Lions2302131250Pobeda
Run n Gun1513080743Poraz

KK Flaming Lions

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
4Dušan DotlićC030.02450.0000290000010411
9Aleksa GajićPF1425.01520.0010.03422101537
11Stefan SuvajčevićSG000000040.00210101-202
12Luka VasićSG3650.05862.54944.4143000022255
3Vukašin BoškovićSG00000041040.003202019123
10Slobodan BajićPF00022100.0050.00210303-142
Miloš DunđerovićPF0000000000000000000
8Milan TravicaSF0001250.0040.01101001022
bbNovak PopovićSF000010.0010.00001101-200
13Aleksandar TodorovSG0000000000001002100
 Ukupno 41330.8112250.083423.5725958010425032

Run n Gun

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
6Nikola VujovićPG11100.01250.00002201201534
11Relja RaičevićSG1250.00000000110001211
13Aleksa BojičićPG6875.05862.541625.0320230215285
14Filip ObradovićSG000010.01250.01411002835
34Veljko JovanovićSF0000000000000001000
Aleksa Ocokoljić-1616.7050.0020.02610511-618
Nemanja Gerić-1250.02728.60002300103355
Mihajlo Lazić-0001333.3020.01610102527
Necin Ivan-000000010.00100003001
Nemanja Jovanović-0000000000200101102
 Ukupno 101952.692634.652321.711274413117334338

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
8. November 2020. 19:00 Corn PLUS 2020/2021 4. Kolo Luka Vasić