Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

KK Flaming Lions vs Novkol Supersmederevac

Corn PLUS 5. June 2021. - 19:00
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
KK Flaming Lions1318152874Pobeda
Novkol Supersmederevac1716182172Poraz

KK Flaming Lions

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
7Slobodan BajićPF010.02540.01333.3020002572
4Dušan DotlićC1250.05862.5030.01400101181115
10Novak PopovićSF3475.0020.01425.0430003764
12Luka MarkovićPG1250.01333.3020.0001001-130
2Vasilije BoškovićSG000030.01520.0201203-332
3Nikola KovačevićSF2540.071163.64757.100400024282
5Mitar StojanovićPF11100.01333.31425.0320205463
9Dušan PejićSG000020.0000200004305
13Vukašin BoškovićSG3475.02633.31812.5200302-2103
6Marko NinicC000000000000001000
 Ukupno 111957.9184341.993625.0277680220740

Novkol Supersmederevac

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
24Luka Stankovski-5683.361154.51250.080300224208
22Vladimir Daničić-1250.0010.01333.3100001141
3Đorđe Vranić-000000010.0000002-100
8Nikolas ĆirkovićSF3560.03933.3040.0110001-191
13Petar Hranisavljević-0000001714.3220303034
18Nemanja ĐorovićSG81172.72540.05955.6723302302711
34Stefan PupovacC1250.01333.3010.0100003031
99Miloš JevtovićC0003560.000092000217611
 Ukupno 182669.2153444.182729.6297660160720

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
5. June 2021. 19:00 Corn PLUS 2020/2021 Polufinale Nikola Kovačević

Venue

CORN Product balon
Грчића Миленка 74, Београд, Србија