Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Karaburma vs DOK

Corn PRO 5. January 2020. - 19:00
CORN Product balon

Rezultati

TeamOTTIshod meča
Karaburma364Pobeda
DOK263Poraz

Karaburma

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
1Bojan SimšićSF0000001333.30102100331
4Dušan DimitrijevićPF2450.011100.0010.02320200645
13Darko DamnjanovićC6875.01520.03933.3081220114178
35Željko KijanovićPG2366.74850.04580.0241250120226
Jovan Stojanović-000010.0010.01111200002
44Uroš GajićSG0002366.7030.00323101743
44Nenad Lazić-0000000000100001101
10Nikola MandićSF4580.05862.5020.0120110211143
 Ukupno 142070.0132650.082433.36237111406626429

DOK

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
5Igor StevanovićSG11100.011100.02366.70100002991
7Nikola JeremićPF000010.0010.01010202-201
8Stefan StojadinovićSG33100.02540.02825.011112016132
10Nemanja NestorovićPG000000010.02020102202
11Ivan VajovićSF010.044100.011100.0123330216113
13Nikola NikolovskiC00055100.011100.0232110120135
9Milan IvićC0005862.51714.311143028132
Rastko AnđelićPF0002450.0030.01313312544
 Ukupno 4580.0192867.972528.0911111215114646320

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
5. January 2020. 19:00 Corn PRO 2019/2020 13