Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Karaburma 2 vs Cenosilikofobičari

Corn KAMPO 12. December 2020. - 21:55
Sportska Hala Radivoj Korać

Rezultati

Team1234TIshod meča
C.H.B Čubura0906071638Poraz
Cenosilikofobičari0619231260Pobeda

C.H.B Čubura

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
1Danilo AnđelićSG1250.0010.0020.00400201-114
3Stevan GrbicPG0001616.71520.00120101-251
4Zoran KačamanovićPF000010.00000310201103
5Miloš BoltićSG11100.04666.7040.01302101894
6Marko JelićSF020.03742.9010.05400301569
10Goran IvanovićPF1250.02450.01616.71200000383
34Lazar LaketićPG000010.0010.00100000-101
3Igor MladenovićPF11100.01333.3070.056301027311
16Radomir Stojanović RašaC0003560.0010.053001001068
 Ukupno 4850.0143441.22277.41727621107303844

Cenosilikofobičari

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
5Milan StojanovićSG22100.05862.5020.0276210123129
7Nemanja BijelićSF00033100.0020.003310011163
8Uroš AndonovSG2450.071258.321118.2130411214224
13Nikola MarkovićSG0001333.3010.01400200225
33Vuk BabovićC000010.000017310011108
Danilo Vasić-0003560.00000201002762
15Luka RadoševićC22100.052025.000022000011124
 Ukupno 6875.0245246.221612.5728129418696035

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
12. December 2020. 21:55 Corn KAMPO 2020/2021 9. Kolo Milan Stojanović