Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Džunglaši vs PenzoS

Corn PLUS 22. December 2019. - 18:00
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
KK Džunglaši0808141444Poraz
PenzoS1531352293Pobeda

KK Džunglaši

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
4Aleksa ObradovićPF2540.02540.00001142512462
5Veljko Čović-010.02633.30002210202244
6Milan ČovićSF0001333.31333.31100000352
7Marko LazarevićC0002825.01333.30002205-170
8Stefan StefanovićPF3475.0040.0020.01100012-132
9Uroš Vučković-0001333.30000032201320
23Dimitrije Đurić-0002366.7010.01120105542
3Miljan MićanovićPF000020.02540.00011301060
13Uroš Novaković-3650.02633.30002231101774
 Ukupno 81650.0124030.041428.68814816219224416

PenzoS

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
5SuzićC7977.8101376.9010.06830032412714
7Aleksandar BaškalovićPF020.01250.00001011001221
00Dušan SubašićPF00011100.000026421101628
11Boris VlačićC1425.06875.02366.7420302324196
12Milan TravicaSF0003933.32540.0035220211123
15Uroš MirčevićPF000010.00000200100002
17Lazar MušikićC3560.02540.0010.0460011511710
87Miloš Rajčić-55100.0030.01616.71231100683
10Simić-2540.04850.02633.3042330511164
 Ukupno 183060.0275054.072231.81833181297181229351

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
22. December 2019. 18:00 Corn PLUS 2019/2020 11