Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Džunglaši vs BC Ragazzi

Corn PLUS 19. October 2019. - 18:10
CORN Product balon

Rezultati

Tim1234TIshod meča
KK Džunglaši1407091646Poraz
BC Ragazzi1209181850Pobeda

KK Džunglaši

# Igrač Pozicija PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
0Dimitrije Đurić-63560.00000003361110011
3Miljan MićanovićPF0030.0030.000000001120-6
4Aleksa ObradovićPF156875.00003933.32791002017
5Milan ČovićSF30001520.0000213100103
7Marko LazarevićC42366.7010.0000011000403
8Stefan StefanovićPF72450.01714.3010.0077011105
9Luka AjhSF21333.3020.000001100020-1
17Uroš Novaković-42728.6020.0000123100201
BBVeljko Čović-21333.3000000112000002
 Ukupno 43173647.222010.031030.09233243314035

BC Ragazzi

# Igrač Pozicija PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
1Mirko Pejnović-1020.00001250.0011021300
2Dragan Damjanović-147887.5030.00000000001010
6Uroš Malešević-422100.0020.000048120011114
7Aleksandar Petrović-21425.0000020.0033110102
8Luka Petrović-0000010.0020.003300120-1
8MIvan Rukavina-42366.7000000011020117
BBMPetar Perić-72728.61520.000002201210-1
BBVVuk Tomović-1051241.7000020.028100021110
9Jovan Bubonja-41425.0020.022100.0022213201
11Petar Jovanović-2010.0010.02366.7022010002
 Ukupno 48204346.51147.151338.563036381013344

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
19. October 2019. 18:10 Corn PLUS 2019/2020 2 Uros Malešević

Video