Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Džunglaši vs BC Ragazzi

Corn PLUS 19. October 2019. - 18:10
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
KK Džunglaši1407091646Poraz
BC Ragazzi1209181850Pobeda

KK Džunglaši

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
0Dimitrije Đurić-0003560.000033111001166
3Miljan MićanovićPF000030.0030.00001102-600
4Aleksa ObradovićPF3933.36875.0000271000217159
5Milan ČovićSF0000001520.02110001333
7Marko LazarevićC0002366.7010.00100004341
8Stefan StefanovićPF010.02450.01714.30701101577
9Luka AjhSF0001333.3020.00100002-121
17Uroš Novaković-0002728.6020.01210002143
BBVeljko Čović-0001333.30001100000222
 Ukupno 31030.0173647.222010.0923433014354332

BC Ragazzi

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
1Mirko Pejnović-1250.0020.00000102103011
2Dragan Damjanović-0007887.5030.0000000110140
6Uroš Malešević-00022100.0020.0480011114412
7Aleksandar Petrović-020.01425.00000311001223
8Luka Petrović-020.0000010.00300102-103
8MIvan Rukavina-0002366.70000102011741
BBMPetar Perić-0002728.61520.00201201-172
BBVVuk Tomović-020.051241.70002800211101010
9Jovan Bubonja-22100.01425.0020.00221302142
11Petar Jovanović-2366.7010.0010.00201000222
 Ukupno 51338.5204346.51147.16303810313444836

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
19. October 2019. 18:10 Corn PLUS 2019/2020 2 Uros Malešević

Video