Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Dream Team vs BC Taš

7. February 2021. - 16:00
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Dream Team0903081838Poraz
BC Taš1416160551Pobeda

Dream Team

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
0Danilo PavlovićPG1250.02 540.0020.01443415855
1Vukašin StepanovićC2366.751050.011100.06604103241512
2Aleksandar ĐorđevićPF000000020.00001101-200
3Aleksa PoznanovićC020.01425.01250.02301103455
4Nemanja RadojevićSG1333.33560.0010.04240702576
5Goran VucoPF000020.00000200101-102
6Nikola TomićSF1616.71333.3060.02522100037
8Damnjan ČabarkapaSG00000011010.00011200-630
 Ukupno 51631.3122941.432412.51522111218115323837

BC Taš

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
2Patrik RajanPG2366.74757.11616.7052330311135
10Antonije BasaraPF020.0030.0060.03320103-406
3Đorđe Obradović-0002633.3010.01111100242
1Momčilo Knežević-0000001425.02304205735
9Danilo MeštrovićSG0002366.71250.00300200673
BbJovan ZečevićC0004580.0010.003413051183
8Oleg Jovanović-0001425.00001411100525
77Danilo DendaC0001250.04580.0221220217144
 Ukupno 2540.0143046.772528.0924111215018555133

Detalji utakmice

Datum Vreme Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
7. February 2021. 16:00 2020/2021 16. Kolo Vukašin Stepanović