Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

DOK vs Run n Gun

Corn PRO 14. December 2019. - 21:20
CORN Product balon

Rezultati

TeamTIshod meča
DOK62Pobeda
Run n Gun46Poraz

DOK

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
Rastko AnđelićPF33100.01425.01616.73211204585
5Igor StevanovićSG1250.03742.92450.0051010411135
7Nikola JeremićPF020.01250.0010.00220104t122
9Milan IvićC010.03742.922100.031111203211214
10Nemanja NestorovićPG0001250.0040.00130403-321
11Ivan VajovićSF3475.07887.5030.0342330221177
13Nikola NikolovskiC010.04944.40003202200785
 Ukupno 71353.8203951.352025.0122710715020636239

Run n Gun

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
13Aleksa BojičićPG4580.051050.031225.0131350311234
5Nikola BejatovićPF2450.0010.00000221005422
6Nikola VujovićPG1250.011100.00000102102431
14Filip ObradovićSG000010.0010.00220203002
23Vojin TodorovićPF0001333.30001403112825
24Aleksandar TomovićSG3475.04944.41714.305032008145
11Relja RaičevićSG0001250.0010.00100103021
 Ukupno 101566.7122744.442119.021851212118354620

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
14. December 2019. 21:20 Corn PRO 2019/2020 10

Video