Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

DOK vs Kometero

Corn PRO 12. May 2019. - 22:15
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
DOK1511151960Pobeda
Kometero1408151350Poraz

DOK

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
3Stefan StojadinovićSG0000003560.00211202992
4Miloš Vraneš-11100.03475.01425.0030200211103
9Milan IvićC00061060.0000340310017127
11Ivan VajovićPF11100.02540.011100.0372320318810
0Nikola JeremićPF040.0020.02450.00151000561
5Nikola NikolovskiPF1250.03650.00001203312773
Igor StevanovićSG0001520.00000022003220
 Ukupno 3837.5153246.971450.071910158112695426

Kometero

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
1Marko GavrilovićPG000010.0010.00210102002
5Čedomir MacuraC1250.02540.000045232031359
8Dejan MrđanovPF000000030.00000000-300
10Ivan OrestijevićPG0001333.30000011302-120
11Bogan MiljušSF040.04666.7040.01632104987
13Srđan BrekaC0002366.71333.34100002975
14Adem TokovićPF11100.02450.00002300013955
17Nikola ĆeranićSG3475.04666.7060.043002027117
51Danilo VidakovićC010.02450.00002230001844
70Andrija RajčevićSF00011100.02728.61101101582
 Ukupno 51241.7183354.532412.5182310710120565041

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
12. May 2019. 22:15 Corn PRO 2018/2019 29