Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Crew vs Run n Gun

Corn PRO 16. March 2019. - 21:00
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Crew0820180753Poraz
Run n Gun1529102983Pobeda

Crew

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
PlaviLazar LaketićPG0001616.71333.31411100455
12Milan TravicaSF00041040.02728.6260000211148
CrniAlexander Kaplan-030.041233.31250.051222300171117
6Pavle Radivojević-0000001250.00000000230
11Boris VlačićC2366.791181.8030.061400101332020
bbAleksandar MitkovičSG0000000001000000101
 Ukupno 2633.3183946.251729.4153633503685351

Run n Gun

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
6Nikola VujovićPG000030.0010.01150000302
10Petar DimitrijevićSG00055100.091560.0262000241378
11Relja RaičevićSG0002450.0010.02231310744
12Dušan KojićPF22100.033100.01520.0037430218113
13Aleksa BojičićPG00033100.01250.033412001796
14Filip ObradovićSG000010.03742.91130101892
23Vojin TodorovićPF020.0020.00000110210-301
24Aleksandar TomovićSG00022100.03560.0110020011132
 Ukupno 2450.0152365.2173647.2101825613251028328

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
16. March 2019. 21:00 Corn PRO 2018/2019 22

Video