Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Crew vs Run n Gun

Corn PRO 16. March 2019. - 21:00
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Crew0820180753Poraz
Run n Gun1529102983Pobeda

Crew

# Igrač Pozicija PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
PlaviLazar LaketićPG51616.71333.3000145111004
12Milan TravicaSF1441040.02728.60002680002011
CrniAlexander Kaplan-1141233.31250.0030.0512172230017
6Pavle Radivojević-30001250.0000000000002
11Boris VlačićC2091181.8030.02366.7614200011033
bbAleksandar MitkovičSG0000000000101000001
 Ukupno 53183946.251729.42633.31536513353068

Run n Gun

# Igrač Pozicija PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
6Nikola VujovićPG0030.0010.0000112500003
10Petar DimitrijevićSG3755100.091560.00002682002041
11Relja RaičevićSG42450.0010.0000224313017
12Dušan KojićPF1133100.01520.022100.00337432018
13Aleksa BojičićPG933100.01250.00003364120017
14Filip ObradovićSG9010.03742.9000112301108
23Vojin TodorovićPF0020.0000020.001110201-3
24Aleksandar TomovićSG1322100.03560.00001120020011
 Ukupno 83152365.2173647.22450.01018282561352102

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
16. March 2019. 21:00 Corn PRO 2018/2019 22

Video