Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Crew vs Run n Gun

Corn PRO 16. March 2019. - 21:00
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Crew0820180753Poraz
Run n Gun1529102983Pobeda

Crew

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
PlaviLazar LaketićPG0001616.71333.3411100455
12Milan TravicaSF00041040.02728.660000211148
CrniAlexander Kaplan-030.041233.31250.01222300171117
6Pavle Radivojević-0000001250.0000000230
11Boris VlačićC2366.791181.8030.01400101332020
bbAleksandar MitkovičSG000000000000000101
 Ukupno 2633.3183946.251729.436335030530

Run n Gun

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
6Nikola VujovićPG000030.0010.0150000302
10Petar DimitrijevićSG00055100.091560.062000241378
11Relja RaičevićSG0002450.0010.0231310744
12Dušan KojićPF22100.033100.01520.037430218113
13Aleksa BojičićPG00033100.01250.03412001796
14Filip ObradovićSG000010.03742.9130101892
23Vojin TodorovićPF020.0020.0000110210-301
24Aleksandar TomovićSG00022100.03560.010020011132
 Ukupno 2450.0152365.2173647.21825613250830

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
16. March 2019. 21:00 Corn PRO 2018/2019 22

Video

Venue

CORN Product balon
Грчића Миленка 74, Београд, Србија