Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

BC Flaming Lions vs Run n Gun

Corn PRO 24. February 2019. - 20:15
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
BC Flaming Lions1211231460Pobeda
Run n Gun1715041046Poraz

BC Flaming Lions

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
0Jovan BožovićC0002540.02450.04400130311108
88Vasilije BoškovićSG000010.011100.00200104332
2Dušan DotlićC020.03560.00001240100219616
4Aleksandar Rosić-0002450.0010.00221001642
8Vukašin BoškovićSG0001333.31616.70101101-151
11Luka Stankovski-22100.01425.0020.01200000243
1Nemanja CvijetićPG1250.0020.01520.01212002343
10Nikola StefanovićC1250.01333.30000300004333
 Ukupno 4850.0102737.051926.31820365017463938

Run n Gun

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
5Nikola BejatovićPF1520.01425.0010.02710214439
6Nikola VujovićPG000010.00001000002001
11Relja RaičevićSG1250.011100.0020.02110102333
13Aleksa BojičićPG6966.74580.0060.004112048144
14Filip ObradovićSG000020.03560.01111203792
23Vojin TodorovićPF1425.03475.00001102004772
24Aleksandar TomovićSG5683.31250.01119.104100033104
 Ukupno 142653.8101952.642516.0718547122324625

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
24. February 2019. 20:15 Corn PRO 2018/2019 19

Video