Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

BC Apollo Slavija vs Praćke

Gold Treca Liga 14. February 2021. - 13:00
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
BC Apollo Slavija0716160948Poraz
Praćke1620142474Pobeda

BC Apollo Slavija

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
0Dimitrije StojanovićPF1250.02450.00000200112452
10Bogdan TalijanC1333.322100.0020.02112203553
13Pavle PejčićSG11100.01333.3030.00720001737
20Jovan MitrašinovićPF2450.0040.0070.01721401-428
21Jakša MedojevićSG1250.041723.51714.3836130071211
23Lazar PavlovićSF00091275.01520.0140120018215
 Ukupno 61250.0184242.92248.312241151217374836

Praćke

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
0Mihailo RadovićPG3560.05862.51520.0422210316166
1Milorad PrijovićSG22100.0010.01911.11211110153
2Aleksandar TrifunovićC020.05955.600071002101221017
3Nikola ĐukićPF1250.06966.7030.031142103251314
4Stevan BajićPG0001333.30000321101523
5Vasilije RogovićSG00071163.61911.1012310310171
6Nemanja BatasSF00044100.01520.0231201116115
8Aleksa AdelhartSG000020.0030.00110200-501
 Ukupno 61154.5284759.643411.8173313138212907450

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
14. February 2021. 13:00 Gold Treca Liga 2020/2021 17. Kolo Nikola Đukić