Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

BC Apollo Slavija vs Fl Cubs

Gold Treca Liga 16. May 2021. - 13:15
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
BC Apollo Slavija0711171247Poraz
Fl Cubs2213252383Pobeda

BC Apollo Slavija

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
0Dimitrije StojanovićPF0002728.60002200000344
10Bogdan TalijanC0004944.4020.024300011086
20Jovan MitrašinovićPF1425.01520.02450.01530201796
21Jakša MedojevićSG00021315.41128.33231202-875
23Lazar PavlovićSF0002450.02825.003202005103
69Bojo BojovićC020.0030.00001311211004
bbMarko Bojic-00031030.01333.31200102293
 Ukupno 1616.7145127.562920.71021122917194731

Fl Cubs

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
2Novak PopovićSF3475.01333.31425.00430211884
4Dusan Maksimovic-11100.022100.000003411041253
5Aleksa Vulic-000010.0020.04510202509
7Ilija Ljubičić-00044100.0010.011201001082
6Dane Djekic-11100.06966.73933.3441110022228
9Marko Radosevic-1250.03560.01520.011121010191012
15Marko NinicC00061060.0010.0241000114126
33Petar Djalovic-00033100.0010.01010102661
20Stefan SuvajčevićSG0003560.02728.6044120012124
 Ukupno 6875.0284266.773023.31336194102101088349

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
16. May 2021. 13:15 Gold Treca Liga 2020/2021 34. Viked Dane Djekic