Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Barakude vs Krokodili

Corn KAMPO 17. January 2021. - 17:55
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Barakude1016141656Pobeda
Krokodili1513071348Poraz

Barakude

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
Bogdan PetrovićSF0002450.0010.01301000644
AVAleksa VarevacSF61154.544100.01250.0033220117173
6Mitar StojanovićPF101471.43650.01520.0170000416198
17Andrej OblakSG0000000000101101101
2Marko ĐenićPG1250.01250.01425.00100003261
24Vasilije RogovićSG2450.0010.02825.00220203182
26Andrija CvjetićSG00011100.0020.01110004322
9Vuk Lazarević-0000000002201002504
Filip JeremićSF0000000000000000000
 Ukupno 193161.3111861.152222.7520655018515625

Krokodili

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
ŽPNemanja Brankov-020.0010.03650.00401504394
88Bojan SavićevićC33100.03475.02540.0251000319157
7Konstantin Milovanović-2366.71250.0030.02210103344
8Đorđe Nedeljković-11100.03560.00002002203772
10Srđan Kadija-000010.0010.00504002705
12Vukašin Maksić-22100.01333.30000000001240
13Matija Magdelinić-0001250.00000101105221
21Andreja Hircl-000020.011100.01200001433
24Матија Белојевић-000000040.01402100205
Ratomir Tomić-2366.711100.0010.01321001944
 Ukupno 101471.4102147.662128.692641110023584835

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
17. January 2021. 17:55 Corn KAMPO 2020/2021 13. Kolo Bojan Savićević