Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Apollo Slavija vs Musketari

Corn KAMPO 21. February 2021. - 19:00
Sportska Hala Radivoj Korać

Rezultati

Team1234TIshod meča
Apollo Slavija1622141264Pobeda
Musketari2012200860Poraz

Apollo Slavija

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
0Dimitrije StojanovićPF0003475.00001110003862
4Lazar VuksanovićSG020.03560.051241.7223200319214
10Bogdan TalijanC11100.02540.0030.02110201153
13Pavle PejčićSG0003650.01520.02311310795
20Jovan MitrašinovićPF0002540.0030.05410012949
21Jakša MedojevićSG0002825.01333.31321201474
23Lazar PavlovićSF1250.01425.0040.02201002034
BbLuka Vuksanović-00033100.01520.023101001095
 Ukupno 2540.0194047.583522.917191058212586436

Musketari

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
3Uroš Popović-2450.04580.01333.3221020011134
8Lazar Ružić-0003475.01333.304222021294
9Jovan Golubović-000020.011100.00001104130
27Vojislav Škavrić-000010.0020.00400001104
0Miljan MićanovićPF030.02450.0040.00230102-142
00Marko Danojlić-1425.05771.43742.9041320017204
BbBoris VlačićC3475.04666.7030.0161110013117
 Ukupno 61540.0182962.162326.132287909546025

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
21. February 2021. 19:00 Corn KAMPO 2020/2021 18. Kolo Lazar Vuksanović

Venue

Sportska Hala Radivoj Korać
Zdravka Čelara 12, Beograd