Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Apollo Slavija vs Cenosilikofobičari

Corn KAMPO 25. October 2020. - 15:10
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Apollo Slavija0721141657Poraz
Cenosilikofobičari2322222592Pobeda

Apollo Slavija

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
0Dimitrije StojanovićPF00011100.011100.00000001550
4Lazar VuksanovićSG1250.051050.0070.0355650312118
8Aleksa NešovićC1250.02366.70001220001853
13Pavle PejčićSG0002540.0030.00511301245
20Jovan MitrašinovićPF000000010.00211010402
21Jakša MedojevićSG00011100.02540.03100400584
22Andrija PejčićSG1250.061060.03742.9144120221225
23Lazar PavlovićSF000010.0030.01000000-301
69Bojo BojovićC00011100.00001101202322
 Ukupno 3650.0183256.362722.21020131016110575730

Cenosilikofobičari

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
4Dimitrije Brstina-00055100.01425.0211300117133
6Aleksandar NikšićC1250.033100.01520.0141120110105
8Uroš AndonovSG2450.0111478.62540.0052520132305
13Nikola MarkovićSG22100.02633.31250.0131000021894
15Luka RadoševićC3475.091464.3000274000028219
33Vuk BabovićC1250.04850.00004103010120914
 Ukupno 91464.3345068.051631.310302195061259240

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
25. October 2020. 15:10 Corn KAMPO 2020/2021 2. Kolo Uroš Andonov

Video