Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Apollo Slavija vs BC Ragazzi

Corn KAMPO 29. November 2020. - 15:45
CORN Product balon

Rezultati

Team1234TIshod meča
Apollo Slavija0307111132Poraz
BC Ragazzi1414121353Pobeda

Apollo Slavija

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
bbVukićević Ognjen-5955.64666.7020.021113138133
10Bogdan TalijanC00011100.00000001000320
13Pavle PejčićSG0001333.3030.01310203024
20Jovan MitrašinovićPF020.0020.0010.02110004-103
21Jakša MedojevićSG000030.01616.70000001-530
22Andrija PejčićSG0001714.3030.038015010211
23Lazar PavlovićSF000030.01714.30000002-630
69Bojo BojovićC2450.0030.00002011302-222
Luka Badnjar-2450.0040.01333.337000037510
 Ukupno 91947.473221.932512.01320441311943233

BC Ragazzi

# Igrač Pozicija FTM FTA 1% 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% OFF DEF AST STL TUR BLK PF INDEX PTS REB
2Novica Damnjanović-0000001333.31311203534
3Đorđe Pantović-0000001425.00021001330
4Marko Žigić-0001425.0020.01750303728
5Mirko Pejnović-22100.0010.01333.305342021255
22Marko Kosteski-000010.0010.00011200-200
23Petar Ožegović-1250.0030.02540.03201101575
32Uroš Malešević-1250.03475.01250.0430000014107
71Dragan Damjanović-3475.01333.31425.00210103482
bbDarko Damjanović-7977.84666.7010.04705003261511
 Ukupno 141973.792240.972528.01329131311016745342

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
29. November 2020. 15:45 Corn KAMPO 2020/2021 7. Kolo Darko Damjanović