Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

NIS

NIS Gasprom Neft

#IgračPozicijaGPFTMFTA1%2PM2PA2%3PM3PA3%OFFDEFASTSTLTURBLKPFINDEX PG
Nikola Bogićevic12020.071936.882334.85141215182193.3
Stefan Marković2000.022100.0000.010101012.5
3Saša TonkovićSF, SG124944.4346750.7205139.21026131290319.6
4Luka MunćanSF, SG82540.071643.83933.39331011123187.6
7Marko SimićSF, SG8030.092045.01425.07161210100104.9
8Vladica ŽivanovićSF, SG7000.0010.061637.525111092.1
9Igor PopovićC, PF121137.7427456.8080.0215151291209.5
10Marko SkakavacC, PF531225.0162955.21520.02101140114.4
11Uroš MilanovićPG10182766.7376953.6133636.1202531241101615.6
14Nemanja PopovićC, PF3000.0050.0000.0010201152.3
15Vladimir DenkovskiSF, SG143650.071353.861250.06165231173.4
16Petar IvanićSF, SG13294564.4417554.73612229.5196436202422715.4
17Predrag ZdravkovićSF, SG62540.041040.051827.85612641104.8
23Marko AndrejevićPG11254259.5469150.5155030.062443311401714.1

Rezultati

CORN Product balon

CORN Product balon

CORN Product balon

Igrač utakmice: Petar Ivanić
CORN Product balon

CORN Product balon

CORN Product balon

CORN Product balon

CORN Product balon

CORN Product balon

CORN Product balon

CORN Product balon

CORN Product balon

CORN Product balon

Igrač utakmice: Nikola Minić
CORN Product balon

CORN Product balon

CORN Product balon

Igrač utakmice: Vukašin Bošković