Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

KK Flaming Lions

KK Flaming Lions

IgračPozicijaGPPPGFTMFTA1%2PM2PA2%3PM3PA3%23%OFFDEFASTSTLTURBLKPFINDEX PG
Vukašin BoškovićSG, PG1110.5192673.1174637.0218923.628.152733827185.4
Stefan SuvajčevićSG82.61250.041428.642516.020.5411644081.3
Novak PopovićSF84.0020.0101758.841822.240.0817610120104.8
Dušan DotlićC85.171450.0173351.5000.051.5294742431712.4
Marko BahtićSG75.02450.061250.072528.035.16149280204.6
Luka MarkovićPG63.23837.551533.321216.725.931335110101.2
Nikola KovačevićSF, SG517.491560.0305158.861346.256.31314101081918.6
Mitar StojanovićPF511.6202676.9162857.12922.248.614203540914.2
Miloš DunđerovićPF, SF51.62540.03650.0040.030.036407020.8
Vasilije BoškovićSG410.52633.351729.4102737.034.124023063.5
Stefan Surla46.521020.0121963.2000.063.2321135028.5
Slobodan BajićPF, SF47.871163.691656.321910.531.44104611074.0
Veljko PavićevićC, PF313.34666.7121580.04757.172.711141041218.3
Bojan MihajlicaPF214.02366.771070.041233.350.0872000116.5
Nemanja Ćirić22.0000.022100.0070.022.213201011.0
Filip JoksimovićSG25.0020.02633.32825.028.634133033.0
Milan TravicaSF, SG25.0000.02825.021118.221.132020041.0
Aleksandar Cvetkovic27.511100.041233.32825.030.012435053.0
Luka VasićSG125.03650.05862.54944.452.9143000022.0
Vukašin DraškovićC, PF14.0000.02366.7000.066.721110119.0
Uroš BlagojevićC10.0000.0010.0000.00.000111010.0
Stefan Muminović10.0000.0010.0010.00.012100032.0
Miloš LazićSF114.0020.01250.04666.762.5181030116.0
Dušan PejićSG, PG10.0000.0000.0010.00.022010014.0
Dušan PandurevićSG, PG00.0000.0000.0000.00.000000000.0
Milan VukmirovićC00.0000.0000.0000.00.000000000.0
Slobodan Jovanović00.0000.0000.0000.00.000000000.0