Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Sizzling Hot

Sizzling Hot

#IgračTimMestoSkokoviPTS2PM2PA3PM3PAFTMFTAOFFDEFASTSTLTURPFBLKVisina
Dejan ĐorđevićSizzling HotSG1963153292961441518914162-
Aleksa JovanovićSizzling Hot1537102131581631213913200-
Vladimir VitomirSizzling Hot17271119142461163140-
0Bojan MihajlovskiSizzling Hot1051304341943970-
Miloš JevremovićSizzling Hot7144728022501220-
4Đorđe MutavdžićSizzling Hot28282117373452312524160-
7Milan ErićSizzling Hot263711224183101016456172-
8Milan PopovićSizzling Hot253412210610204211199110-
9Veljko GašićSizzling Hot48161519693832372028231822121-
11Ivan VajovićSizzling HotSF, SG, PG931343053195117343558342717205192
13Nikola NikolovskiSizzling HotC, PF82149609916265432501116213211200
17Janjić ReljaSizzling Hot259223441122132071831220161-
20Miloš BožićSizzling Hot25208221416121333353-
44Ilić MilošSizzling Hot172991131824413131013121-