Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Vodovod vs Galije

Corn PRO 12. januara 2020. - 19:19
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Vodovod1616161765Win
Galije52Loss

Vodovod

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
2Nikola AleksićPG0000000000000000000
3Ivan Mrkić-0000000000000000000
6Dragan Reljić-0000000000000000000
10Nenad Ćirić-0000000000000000000
11Nenad Radojčić-0000000000000000000
12Darko Tulimirović-0000000000000000000
13Goran Đorđević-0000000000000000000
55Stevan Kovrlija-0000000000000000000
 Ukupno 0000000000000000000

Galije

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
Uroš StojanovićC71520.01333.322100.066120002013
1Đorđe LukićC83560.0020.02366.7134101007
3Nikola JovanovićSF21520.0020.0020.0134121500
4Boško MedojevićSG42540.0000000145314006
Miloš AleksićC84850.0020.0020.0224103202
12Marko JoksimovićPF82633.31250.01425.002200621-3
Dušan NeškovićSG102450.02450.0020.01345115013
7Vojin RadosavljevićC41425.000022100.0101000346
 Ukupno 51164238.141526.771741.21323361141619544

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona
12. januara 2020. 19:19 Corn PRO 2019/2020