Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Vodovod vs Emborker

Corn SILVER 10. marta 2019. - 20:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Vodovod1422171053Win
Embroker1016101046Loss

Vodovod

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
3Ivan Mrkić-211100.0010.0000022001002
10Nenad Ćirić-0030.000000000000031-2
11Nenad Radojčić-42450.0030.0000033101413
12Darko Tulimirović-0010.0000000011000000
13Goran Đorđević-51250.01250.0000000010104
15Slobodan Božović-111616.733100.00000880103015
16Bojan Čobanović-2181080.011100.02366.71671200028
2Dragan Reljić-134757.11714.322100.01454011012
1Nikola Cvitanović-733100.0010.01333.3123101107
 Ukupno 63203754.161833.35862.53262974413269

Embroker

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
5Aleksandar ĐenićPF21616.700000021310200-1
9Vladimir AnčićSG132450.02728.633100.0044002308
10Filip Gomilanovic-211100.0010.0000213001203
14Nikola JovičićSG0020.0010.0000022010100
15Lazar BogdanovićC1651145.52540.0000412161133022
69Ratko JankovićPG0000010.0000000001000-2
404Miloš DedijerC30001250.0000011000403
67Andrija ŠuberićSG1051145.5040.0000044131107
0Bogdan OluićPF0010.0000000101200302
 Ukupno 46143638.952123.833100.092534551017042

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
10. marta 2019. 20:00 Corn SILVER 2018/2019 21

Video zapis