Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Vodovod vs DOK

Corn PRO 22. decembra 2019. - 20:10
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Vodovod0913131449Loss
DOK1019212372Win

Vodovod

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
2Nikola AleksićPG6010.021020.0000055212003
5Mihajlo Narandžić-0000000000000000000
6Dragan Reljić-51425.01616.7000549311109
7Milenović-41333.300022100.0235012306
9Aleksandar Stamenić-0000000000112000002
10Nenad Ćirić-42366.7010.0000112102003
11Aleksa Radenković-51333.31812.500001101031-1
13Goran Đorđević-51333.31333.3000011212214
15Nikola Cvitanović-211100.0020.0000011123101
16Hristić-123560.01250.033100.00221240010
3Ivan Mrkić-0010.0030.0000022200200
23Milošević-0000000000000000000
 Ukupno 43102441.763517.155100.0921301291612237

DOK

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
5Igor StevanovićSG123475.01520.033100.0112001008
7Nikola JeremićPF81250.02366.7000011000407
9Milan IvićC1671353.800022100.01560022014
10Nemanja NestorovićPG1010.00001250.0011610207
11Ivan VajovićSF42450.0010.000056115333017
13Nikola NikolovskiC1471070.0000010.02352241015
Rastko AnđelićPF7030.02633.31250.02795222215
9Veljko Gašić-103475.01425.011100.0112201109
 Ukupno 72234156.161931.681172.71225372081315292

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
22. decembra 2019. 20:10 Corn PRO 2019/2020 11

Video zapis

youtube.com/watch?v=qAXtdGfVizQ