Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Vodovod vs DOK

Corn PRO 22. decembra 2019. - 20:10
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Vodovod0913131449Loss
DOK1019212372Win

Vodovod

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
2Nikola AleksićPG6010.021020.0000055212003
5Mihajlo Narandžić-0000000000000000000
6Dragan Reljić-51425.01616.7000549311109
7Milenović-41333.300022100.0235012306
9Aleksandar Stamenić-0000000000112000002
10Nenad Ćirić-42366.7010.0000112102003
11Aleksa Radenković-51333.31812.500001101031-1
13Goran Đorđević-51333.31333.3000011212214
15Nikola Cvitanović-211100.0020.0000011123101
16Hristić-123560.01250.033100.00221240010
3Ivan Mrkić-0010.0030.0000022200200
23Milošević-0000000000000000000
 Ukupno 43102441.763517.155100.0921301291612237

DOK

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
5Igor StevanovićSG123475.01520.033100.0112001008
7Nikola JeremićPF81250.02366.7000011000407
9Milan IvićC1671353.800022100.01560022014
10Nemanja NestorovićPG1010.00001250.0011610207
11Ivan VajovićSF42450.0010.000056115333017
13Nikola NikolovskiC1471070.0000010.02352241015
Rastko AnđelićPF7030.02633.31250.02795222215
9Veljko Gašić-103475.01425.011100.0112201109
 Ukupno 72234156.161931.681172.71225372081315292

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
22. decembra 2019. 20:10 Corn PRO 2019/2020 11

Video zapis

youtube.com/watch?v=qAXtdGfVizQ