Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Union Sistem:i vs Run n Gun

Corn PRO 13. aprila 2019. - 22:15
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Union Sistem:i1107080834Loss
Run n Gun1411090640Win

Union Sistem:i

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
5Đura PavkovićSG0010.0000000022200003
8Zoran TubićSF21616.7010.000002201120-2
9Dušan JeremićC10000001250.0000001010
10Miloš Babić-42633.3030.0000246200405
11Aleksandar TišmaC2020.0020.022100.047111001111
14Luka KapičićPF211100.0030.0000044213203
15Petar JeremićC1020.00001250.0123102200
24Marko RadulovićSG60002825.000002200350-1
45Filip ČernjakSF123742.92540.00000550221010
77Željko AksentijevićPG42450.0010.0000044322008
 Ukupno 3492931.042317.44666.7732391161417237

Run n Gun

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
6Nikola VujovićPG21250.000000021321001016
8Petar Hranisavljević-0000010.0000101022200
12Dušan KojićPF922100.01333.32450.03582220015
13Aleksa BojičićPG63742.9050.0000022230104
14Filip ObradovićSG42366.7050.00002460120107
23Vojin TodorovićPF62366.70002450.0044122208
24Aleksandar TomovićSG1044100.0040.022100.0112122209
10Petar DimitrijevićSG4030.01520.01250.0268120107
 Ukupno 41142458.32238.771258.31123341025810066

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
13. aprila 2019. 22:15 Corn PRO 2018/2019 26