Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Union Sistem:i vs Run n Gun

Corn PLAY OFF 22. juna 2019. - 20:15
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Union Sistem:i1313171153Loss
Run n Gun203101863Win

Union Sistem:i

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
5Đura PavkovićSG81250.02540.00001452102012
6Pavle AntićPF21425.0040.000011220350-4
8Zoran TubićSF91425.02366.71250.01562023010
15Petar JeremićC52450.0010.011100.02685112015
23Miloš Novosel-52825.0010.01250.0336001302
30Ognjen JankovićSG154580.021216.711100.00880200216
77Željko AksentijevićPG92450.01333.32450.0112210308
 Ukupno 53133141.972924.161060.092837135718259

Run n Gun

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
6Nikola VujovićPG0010.0000000011100301
8Petar Hranisavljević-30001250.0000022100105
11Relja RaičevićSG2020.0030.022100.0268200007
14Filip ObradovićSG0000000000011000001
23Vojin TodorovićPF633100.00000000441203417
24Aleksandar TomovićSG213650.041040.03475.00220023011
34Veljko JovanovićSF1000020.01425.002200030-2
13Aleksa BojičićPG3071258.341233.34666.70113102020
 Ukupno 63132454.292931.0101662.52192183215460

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
22. juna 2019. 20:15 Corn PLAY OFF 2018/2019 1/4 Finale 2. Utakmica