Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Union Sistem:i vs FON

Corn PRO 13. januara 2019. - 19:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Union Sistem:i0711031233Loss
FON1415040942Win

Union Sistem:i

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
24Marko RadulovićSG1111100.031127.3000123110200
14Luka KapičićPF30001616.7000246100000
8Zoran TubićSF42450.0010.0000134010200
9Dušan JeremićC1000020.01425.0101000300
11Aleksandar TišmaC41250.0070.022100.0358110300
15Petar JeremićC42366.7000020.0235100100
30Ognjen JankovićSG3010.0080.03650.0145000310
45Filip ČernjakSF3020.01333.3000112310500
 Ukupno 3361346.253813.261442.912223474019131

FON

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
4Bojan Mićović-72633.31520.0010.0527010210
5Vojslav Stanojević-1010.00001250.0101000100
6Marko Ribić-0000030.0000022100300
8Nemanja Rakonjac-21250.0050.0000044200100
10Stefan MilićPG164666.72366.72366.7123120300
12Marko Ivanović-0020.0010.0000011010100
13Viktor Jaćović-1010.0010.01250.0055210100
15Filip MićićC7050.01250.044100.0145210400
21Predrag StanojevićSF84666.7010.0020.0134000300
 Ukupno 42112937.942119.081457.19233286019148

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
13. januara 2019. 19:00 Corn PRO 2018/2019 13

Video zapis