Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Spartans vs Union Sistem:i

Corn PRO 17. februara 2019. - 19:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Spartans1508172363Loss
Union Sistem:i1317191867Win

Spartans

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
8Milan MilovanovićPG62540.0030.02366.7134501207
13Petar PopovićSG94580.0010.01250.01452101014
21Petar KovačevićC113475.011100.02366.72791114120
33Marko KojićPF84666.7010.00003580001013
bbVladan TadićC73560.0010.01250.0235002117
00Ognjen Stojanović-195771.43742.9040.00661022014
99Strahinja-3010.01250.0000112010004
 Ukupno 63213363.651631.361442.910293993611279

Union Sistem:i

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
5Đura PavkovićSG1022100.01250.03475.00003302014
8Zoran TubićSF63742.9020.0000325011305
11Aleksandar TišmaC0040.0060.0020.044811110-3
14Luka KapičićPF6020.02633.3000134151209
30Ognjen JankovićSG83650.0040.022100.046101203216
45Filip ČernjakSF223475.051050.01250.01453214024
24Marko RadulovićSG15010.051145.50000004201014
 Ukupno 67112642.3134131.761060.01319321316416279

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
17. februara 2019. 19:00 Corn PRO 2018/2019 18

Video zapis