Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Sinovi vs Shuffle

Corn PRO 16. marta 2019. - 22:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Sinovi1719131766Loss
Shuffle2618102983Win

Sinovi

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
1Duško Kovačević-41250.0010.022100.0224000206
2Nikola Milićević-0000010.000000000040-1
3Miloš Markov-0000000000000000000
10Radoš Raičević-213475.04850.03650.00442033117
15Olujić-147887.50000001670001121
23Simo Ilijić-72366.71250.0020.0011000204
14Nikola Slepčević-1010.0010.01250.0022000100
37Nikola Minić-1981457.1040.03837.55384021014
 Ukupno 66213265.651729.492045.08182660514261

Shuffle

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
00Владимир Рончевић-172540.03650.044100.03475103024
6Marko BahtićSG1751050.0020.077100.00224103017
7Momčilo MarčetaSG2461060.04850.00001453012023
13Antonio KostićSG123475.02540.00000552004015
33Danilo PrišunjakC30001250.00002681005213
66Andreja KrstićSF0000030.0000022100200
77Kaj David MelankSG0000000000000000000
91Stevan ĐokićC1022100.00006875.03470015115
 Ukupno 83183158.1102638.5171989.5927361622243107

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
16. marta 2019. 22:00 Corn PRO 2018/2019 22

Video zapis