Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Sinovi vs Shuffle

Corn PRO 16. marta 2019. - 22:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Sinovi1719131766Loss
Shuffle2618102983Win

Sinovi

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
1Duško Kovačević-41250.0010.022100.0224000206
2Nikola Milićević-0000010.000000000040-1
3Miloš Markov-0000000000000000000
10Radoš Raičević-213475.04850.03650.00442033117
15Olujić-147887.50000001670001121
23Simo Ilijić-72366.71250.0020.0011000204
14Nikola Slepčević-1010.0010.01250.0022000100
37Nikola Minić-1981457.1040.03837.55384021014
 Ukupno 66213265.651729.492045.08182660514261

Shuffle

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
00Владимир Рончевић-172540.03650.044100.03475103024
6Marko BahtićSG1751050.0020.077100.00224103017
7Momčilo MarčetaSG2461060.04850.00001453012023
13Antonio KostićSG123475.02540.00000552004015
33Danilo PrišunjakC30001250.00002681005213
66Andreja KrstićSF0000030.0000022100200
77Kaj David MelankSG0000000000000000000
91Stevan ĐokićC1022100.00006875.03470015115
 Ukupno 83183158.1102638.5171989.5927361622243107

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
16. marta 2019. 22:00 Corn PRO 2018/2019 22

Video zapis