Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Shuffle vs DOK

Corn PRO 29. decembra 2019. - 21:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Shuffle1713111354Loss
DOK1913141965Win

Shuffle

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
00Marko VuletićSF114850.01333.30001784220017
1Filip BlagojevićSF132366.731225.0000033005001
10Đorđe ĆopovićC211100.0010.00000770112210
69Marko Svitlica-0050.0010.000013420210-2
91Stevan ĐokićC62540.000022100.00663003012
12Владимир Рончевић-203650.02633.388100.03031011016
16Radomir Stojanović RašaC21333.3020.0010.020200120-2
 Ukupno 54133141.962524.0101190.972633103129252

DOK

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
9Milan IvićC165862.51425.033100.01453102221
11Ivan VajovićSF1144100.01250.0030.01564404021
7Nikola JeremićPF93560.01250.00000334012012
10Nemanja NestorovićPG21333.3030.0000033201001
Rastko AnđelićPF633100.0010.00001452020010
8Stefan StojadinovićSG123475.02540.00001122211013
5Igor StevanovićSG1010.0010.01250.0011211201
13Nikola NikolovskiC21520.0010.0000134021213
9Veljko Gašić-63837.5010.0000011000001
 Ukupno 65234156.152025.04850.0525301910713383

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
29. decembra 2019. 21:00 Corn PRO 2019/2020 12