Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Shuffle vs DOK

Corn PRO 29. decembra 2019. - 21:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Shuffle1713111354Loss
DOK1913141965Win

Shuffle

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
00Marko VuletićSF114850.01333.30001784220017
1Filip BlagojevićSF132366.731225.0000033005001
10Đorđe ĆopovićC211100.0010.00000770112210
69Marko Svitlica-0050.0010.000013420210-2
91Stevan ĐokićC62540.000022100.00663003012
12Владимир Рончевић-203650.02633.388100.03031011016
16Radomir Stojanović RašaC21333.3020.0010.020200120-2
 Ukupno 54133141.962524.0101190.972633103129252

DOK

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
9Milan IvićC165862.51425.033100.01453102221
11Ivan VajovićSF1144100.01250.0030.01564404021
7Nikola JeremićPF93560.01250.00000334012012
10Nemanja NestorovićPG21333.3030.0000033201001
Rastko AnđelićPF633100.0010.00001452020010
8Stefan StojadinovićSG123475.02540.00001122211013
5Igor StevanovićSG1010.0010.01250.0011211201
13Nikola NikolovskiC21520.0010.0000134021213
9Veljko Gašić-63837.5010.0000011000001
 Ukupno 65234156.152025.04850.0525301910713383

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
29. decembra 2019. 21:00 Corn PRO 2019/2020 12