Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Shuffle Vizura vs BC Flaming Lions

Corn PRO 19. januara 2019. - 21:15
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Shuffle1912171765Loss
BC Flaming Lions1920271884Win

Shuffle

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
Momčilo MarčetaSG215955.63837.522100.01235513024
Stevan ĐokićC113475.00005862.51231115011
Antonio KostićSG831323.1050.02450.0639201301
Marko BahtićSG102450.01333.33475.0213313309
Andreja KrstićSF72540.01250.0000358013309
Danilo PrišunjakC41250.0010.022100.0134001205
Dejan Krivokuća-0000050.000011210130-3
Kaj David MelankSG4010.01333.31425.003300230-1
 Ukupno 65163842.162722.2152462.51520351281325055

BC Flaming Lions

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
13Vukašin Bošković-1633100.02825.044100.00110222011
9Vasilije Bošković-101250.02450.022100.00332313014
12Kovačević-63560.0020.0000336214107
9Filip BlagojevićSF144666.7030.06875.03363333016
10Slobodan Bajić-300011100.0000011003501
6Luka StefanovićPF21425.0000000347000006
5Bojan MihajlicaPF102366.72633.3010.02570012010
8Luka StankovskiPF1341040.01333.32366.73691124013
4Dušan DotlićC103560.00004666.737100012217
 Ukupno 84213855.382729.6182475.01733508101722295

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
19. januara 2019. 21:15 Corn PRO 2018/2019 14

Video zapis