Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 1. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 1. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. Idelana PETORKA 1. Kola Corn KAMPO Lige
  5. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  6. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…

Savski Venac vs Old School

Corn PLUS 14. februara 2020. - 22:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Hoop Talents Academy1514212167Loss
Old School2219222487Win

Hoop Talents Academy

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
25Ilija Ljubičić-94757.1030.01250.00552103010
Andrej Đorđević-0000010.0000101000000
Filip Nikolic-84580.0010.0000314102209
Mateja Lazić-1022100.02366.7000011001009
Pavle Jovanović-51425.01616.7000437301406
Lazar Drezdić-224666.74944.42450.00221133115
Milan Petrović-1011100.02633.32450.0033121309
Filip Nedeljković-72450.01250.0000033110009
 Ukupno 71182962.1103132.351050.08182695815167

Old School

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
9Milan LažetićC26122157.10002366.75490130023
10Jagoš MarkovićPG105862.5010.0010.0022402009
13Andrija SudarskiC72540.00003650.056111120012
17Nikola KrstićSF42450.0010.0000055011006
21Filip BabićPG2891181.81250.07887.50111010025
22Nenad BucaloSG42728.6000000145120007
Sava Krstović-633100.0010.0000033100009
37Dušan OžegovićPG21520.0020.0000235200003
 Ukupno 87366456.31714.3121866.713284110590094

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
14. februara 2020. 22:00 Corn PLUS 2019/2020 19 Filip Babić