Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Savski Venac vs Old School

Corn PLUS 14. februara 2020. - 22:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Hoop Talents Academy1514212167Loss
Old School2219222487Win

Hoop Talents Academy

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
25Ilija Ljubičić-94757.1030.01250.00552103010
Andrej Đorđević-0000010.0000101000000
Filip Nikolic-84580.0010.0000314102209
Mateja Lazić-1022100.02366.7000011001009
Pavle Jovanović-51425.01616.7000437301406
Lazar Drezgić-224666.74944.42450.00221133115
Milan Petrović-1011100.02633.32450.0033121309
Filip Nedeljković-72450.01250.0000033110009
 Ukupno 71182962.1103132.351050.08182695815167

Old School

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
9Milan LažetićC26122157.10002366.75490130023
10Jagoš MarkovićPG105862.5010.0010.0022402009
13Andrija SudarskiC72540.00003650.056111120012
17Nikola KrstićSF42450.0010.0000055011006
21Filip BabićPG2891181.81250.07887.50111010025
22Nenad BucaloSG42728.6000000145120007
Sava Krstović-633100.0010.0000033100009
37Dušan OžegovićPG21520.0020.0000235200003
 Ukupno 87366456.31714.3121866.713284110590094

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
14. februara 2020. 22:00 Corn PLUS 2019/2020 19 Filip Babić